Lifestyle

Balony wodne – zabawa dla całej rodziny!

Nie ma wątpliwości, że mamy lato! Wysokie temperatury już od dawna nie opuszczają nas nawet na jeden dzień i wiele miast ogłosiło całkowity zakaz palenia ognia w obawie przez pożarami. Wydaje się, że zabawa w wodzie lub z wodą jest jedynym sposoben na przetrwanie. Gdziekolwiek nie spojrzeć, widać dzieci wzajemnie polewające sie szlaufami albo biegajace z wodnymi karabinami. Bycie mokrym jest normalne jak jedzenie śniadania :)

Nasza kolekcja pistoletów wodnych również wzrosła na przestrzeni lat z roku na rok dodając nowsze i lepsze modele ale w tym roku „odkryliśmy” coś zupełnie nowego: balony wodne. Wiem, że są one popularne już od dawna ale dla nas to nowa i jak na razie ulubiona letnia zabawka! Pierwszy zestaw kupiliśmy w sklepie w Dunwille podczas czerwcowego wypadu pod namiot. Kilka balonów wraz z nakrętką w kształcie lejka, która po umocowaniu na kranie ułatwia napełnienie balonu wodą. Zabawa była przednia ale balony szybko się skończyły więc pojechaliśmy do miasta po zakup większej ilości. Tym razem znaleźliśmy inny zestaw w skład którego poza oczywiście balonami weszła butelka z pompą.  Ta opcja jest doskonała w sytuacji kiedy nie ma dostępu do kranu który zapewnia wodę pod ciśnieniem np. nad jeziorem czy na plaży! Teraz posiadając obydwa zestawy możemy rzucać sie balonami z wodą w każdych warunkach wodnych :)

DSC_0221r

zabawa balonami jest zawsze frajdą ale balony wypełnione wodą to frajda do kwadratu!

DSC_0269r

mały lejek niestety nie pasował dobrze na kran w pobliżu naszego namiotu więc woda pryskała dookoła i wszyscy byliśmy mokrzy jeszcze przed rozpoczęciem zabawy. Nikt jednak nie narzekał na ten orzeźwiający prysznic :)

DSC_0265r

kolekcja sporej ilości balonów to podstawa zabawy.  Na szczeście nie było zbyt wielu kempingowiczów :)

DSC_0207r

nowy system jest wyposażony w butlę z pompą wiec napełnianie balonów jest możliwe dosłownie wszędzie

DSC_0219r

np. na plaży

DSC_0227r

najfajniejsza w tym wszystkim jest niewiadoma kiedy balon pęknie. Za każdym razem gdy złapiesz balona obawiasz sie, że bedziesz mokry :)

DSC_0234r

dokładnie tak!

DSC_0016r

świetne również do żonglowania :)

DSC_0023r